BYTY  z druhé ruky

1/20
Ref. 23    PRIZEMNÍ BYT

PLAYA FLAMENCA

Orihuela Costa - Alicante

 

2 Loznice - 2  Koupelny

Plocha 65 m2 + patio6 m2 + zahrada 32 m2

Velmi atraktivní a pohodlný byt v přízemí situovaný v příjemném prostředí rezidenční se všemi službami v okolí. V kuchyni je prádelna a otevřená terasa. Objekt je vybaven nábytkem, A / A a alarmem. Půvabný, soukromá zahrada s přístupem k extra velkým komunitním zahradám a dvěma bazénům. Tato vlastnost stojí za pozornost.

REZERVOVANÝ

1/21
Ref. 30    BYT

GUARDAMAR

Alicante

 

1 Loznice - 1  Koupelna

Plocha 49,91 m2

Nádherný byt ve třetím patře, který se nachází asi 300 metrů od pláže a promenády Guardamar. Má slunnou západně orientovanou terasu s krásným výhledem na park La Ñora. Má krásnou americkou kuchyň. Toto je na prodej za velmi zajímavou cenu. Vysoce doporučeno. Musí být vidět.

CENA: 74.900 €

1/11
Ref. 27    BYT

LA LOMA

Torrevieja - Alicante

 

2 Loznice - 1  Koupelna

Plocha 73 m2

Velmi centrální byt, v docházkové vzdálenosti od pláží. Pro ty, kteří potřebují žít se všemi potřebnými službami u dveří. Nachází se ve čtvrtém patře. K dispozici je terasa orientovaná na západ. Komunita má navíc bazén. Je na prodej za velmi zajímavou cenu. Mohlo by to být perfektní investice do pronájmu.

CENA: 59.000 €

1/16
Ref. 04    BYT

LA ZENIA

Orihuela Costa - Alicante

 

2 Loznice - 1  Koupelna

Plocha 60 m2 + Solarium 50 m2 

Jedná se o okouzlující byt v horním patře s velkou terasou na jih, krásně prezentovaný. To se nachází na skvělém místě pro dovolenou. Obytný dům je soukromý a uzavřený s pěkným společenským bazénem. K nemovitosti patří nábytek. Má také velké soukromé solárium s hydromasážní vanou.
Připraveni si užívat. Absolutně okouzlující nemovitost, hodná prohlídky.

REZERVOVANÝ

1/13
Ref. 18    BYT

LA VELETA

Torrevieja - Alicante

 

2 Loznice - 1  Koupelna

Plocha 45  m2 

​Okouzlující byt v 5. patře, který se nachází velmi blízko moře, v krásné oblasti La Veleta, se všemi nezbytnými službami v okolí. Komunita má bazén. Objekt má slunnou a prostornou terasu s fantastickým výhledem na Středozemní moře. Perfektní dům jako investice k pronájmu, jako dovolená nebo k životu po celý rok.

CENA: 99.000 €

1/17
Ref. 24   APARTMÁN

LAS RAMBLAS GOLF

Orihuela Costa - Alicante

 

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 71 m2 Terasa 8 m2 

Dobře prezentovaný byt na nádherném místě v blízkosti prestižního golfového hřiště Las Ramblas. Byt je prostorný, s nádhernou terasou a okouzlujícím salonkem. Tato nemovitost je zasazena do dobře udržované rezidence s atraktivním bazénem a krásnými zahradami. Plně zařízené a vybavené. To by mohl být ideální rekreační dům pro golfovou rodinu.

CENA: 109.500 €

1/13
Ref. 12   APARTMÁN

PLAYA FLAMENCA

Orihuela Costa - Alicante

 

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 72  m2 

Nádherný byt v prvním patře, který se nachází v luxusní rezidenci v Playa Flamenca, jen kousek od všech potřebných služeb. K dispozici je kuchyň s terasou na praní. Komunita má prostorné zahrady s krásnou vegetací a krásným bazénem. Zařízený a vybavený. Jste připraveni si užít.

CENA: 135.000 €

1/13
Ref. 06  APARTMÁN
 

LA VELETA

Torrevieja - Alicante

 

2 Loznice - 1 Koupelna

Plocha 72 m2

Velmi atraktivní a pohodlný byt ve 10. patře, který se nachází v příjemné oblasti nedaleko Torrevieja. Supermarket a moře jsou jen kousek pěšky. Z velké terasy jsou nádherné výhledy na moře a na překrásný bazén. Tento plně zařízený byt je ideálně umístěn pro příjem z pronájmu nebo pro perfektní prázdniny.

CENA: 119.000 €

1/17
Ref. 39    BYTOVÝ BYT​
 

VILLAMARTÍN

Orihuela Costa - Alicante

2 Loznice - 2 Koupelny  

Plocha 64,90 m2 + Terasa 6 m2 + Solarium 33 m2 +Zahrada 109 m2

Okouzlující rohová nemovitost, v horním patře. Se nachází v krásné oblasti velkého zájmu. Tváří v tvář jihozápadu. K dispozici je slunečná terasa a velké soukromé solárium s grilem. Kromě toho má také prostornou soukromou zahradu. Komunita má bazén a parkoviště.

CENA 142.000 €

1/19
Ref. 35  BYT​
 

TOREVIEJA

Alicante

 

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 58  m2 

Velkolepý byt v centru se všemi službami u dveří domu. Byt je kompletně zrekonstruovaný v luxusním stylu. Má ložnici s koupelnou a šatnou. Prodává se plně zařízený s vybavenou kuchyní.

Klimatizace Zahrnuje garáž v suterénu.

CENA: 129.900 €

Ref. 03  BYT​
 

LOMAS DE CABO ROIG

Orihuela Costa - Alicante

 

2 Loznice - 2 Koupelny  

Plocha 69  m2 + Terasy

Krásný byt v prvním patře v soukromém a uzavřeném obytném domě s parkováním a krásnou komunitou. Nachází se v privilegované oblasti ve vysoké poptávce. Užijte si terasu orientovanou na jih a solárium soukromé Musíte to vidět.

 

PRONAJATO