BYTY  z druhé ruky

1/16
Ref. 09    BYT

LA ZENIA

Orihuela Costa - Alicante

 

2 Loznice - 1  Koupelna

Plocha 60 m2 + Solarium 50 m2 

Jedná se o okouzlující byt v horním patře s velkou terasou na jih, krásně prezentovaný. To se nachází na skvělém místě pro dovolenou. Obytný dům je soukromý a uzavřený s pěkným společenským bazénem. K nemovitosti patří nábytek. Má také velké soukromé solárium s hydromasážní vanou.
Připraveni si užívat. Absolutně okouzlující nemovitost, hodná prohlídky.

CENA: 124.750 €

1/12
Ref. 09    BYT

TORRE DE LA HORADADA

Orihuela Costa - Alicante

 

3 Loznice - 1  Koupelna

Plocha 85  m2 

Přední linie pláže. Úžasný byt v prvním patře s dobrou velikou terasou orientovanou na jih s výhledem na moře, který se nachází jen pár metrů od krásné pláže v Torre de la Horadada. Tato nemovitost byla kompletně zrekonstruována s velkým vkusem.
Skvělá hodnota za pronájem nebo strávení perfektních hollydays

na pláži.Musí být vidět.

REZERVOVANÝ

1/26
Ref. 13    BYT

PLAYA FLAMENCA

Orihuela Costa - Alicante

 

2 Loznice - 1  Koupelna

Plocha 72  m2 

Krásný byt v prvním patře, orientovaný na jih. Majitel má prostornou a slunnou terasu s výhledem na krásný společný bazén. Ložnice jsou vnější. Americká kuchyně je prostorná a má terasu. V obci je také posilovna a sauna. To zahrnuje zcela nový nábytek a vybavení.

CENA: 136.000 €

1/16
Ref. 23   BYTOVÝ BYT

VILLAMARTÍN

Orihuela Costa - Alicante

 

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 66  m2 + Terasa 10 m2 + Zaharada 47 m2

Opravdu nádherná nemovitost se nachází v nádherné urbanizaci v blízkosti golfového hřiště. To se prodává plně zařízené a v neposkvrněném stavu. Klimatizace. Komora. K dispozici je prostorná terasa a soukromá kachlová zahrada. Obec má krásný bazén obklopený zahradami. K dispozici je také společné parkoviště.
V tomto zvláštním bytě je nezbytná včasná inspekce.

CENA: 124.000 €

1/17
Ref. 24   APARTMÁN

LAS RAMBLAS GOLF

Orihuela Costa - Alicante

 

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 71 m2 Terasa 8 m2 

Dobře prezentovaný byt na nádherném místě v blízkosti prestižního golfového hřiště Las Ramblas. Byt je prostorný, s nádhernou terasou a okouzlujícím salonkem. Tato nemovitost je zasazena do dobře udržované rezidence s atraktivním bazénem a krásnými zahradami. Plně zařízené a vybavené. To by mohl být ideální rekreační dům pro golfovou rodinu.

CENA: 119.000 €

1/13
Ref. 12   APARTMÁN

PLAYA FLAMENCA

Orihuela Costa - Alicante

 

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 72  m2 

Nádherný byt v prvním patře, který se nachází v luxusní rezidenci v Playa Flamenca, jen kousek od všech potřebných služeb. K dispozici je kuchyň s terasou na praní. Komunita má prostorné zahrady s krásnou vegetací a krásným bazénem. Zařízený a vybavený. Jste připraveni si užít.

CENA: 135.000 €

1/13
Ref. 06  APARTMÁN
 

LA VELETA

Torrevieja - Alicante

 

2 Loznice - 1 Koupelna

Plocha 72 m2

Velmi atraktivní a pohodlný byt ve 10. patře, který se nachází v příjemné oblasti nedaleko Torrevieja. Supermarket a moře jsou jen kousek pěšky. Z velké terasy jsou nádherné výhledy na moře a na překrásný bazén. Tento plně zařízený byt je ideálně umístěn pro příjem z pronájmu nebo pro perfektní prázdniny.

CENA: 119.000 €

1/17
Ref. 39    BYTOVÝ BYT​
 

VILLAMARTÍN

Orihuela Costa - Alicante

2 Loznice - 2 Koupelny  

Plocha 64,90 m2 + Terasa 6 m2 + Solarium 33 m2 +Zahrada 109 m2

Okouzlující rohová nemovitost, v horním patře. Se nachází v krásné oblasti velkého zájmu. Tváří v tvář jihozápadu. K dispozici je slunečná terasa a velké soukromé solárium s grilem. Kromě toho má také prostornou soukromou zahradu. Komunita má bazén a parkoviště.

CENA: 142.000 €

1/9
Ref. 15  BYT​ 
 

PLAYA del ACEQUIÓN

Torrevieja - Alicante

 

2 Loznice - 1 Koupelna  

Plocha 56  m2 

Tento krásný byt v prvním patře se nachází jen pár metrů od pláže Los Náufragos a pláže Acequión. Má francouzskou kuchyň s terasou a společné solárium. To by mohlo být ideální útočiště pro vaši dovolenou nebo jako investice k pronájmu. Je zařízen a vybaven za velmi zajímavou cenu. Musí být vidět.

CENA: 62,000 €

1/19
Ref. 35  BYT​
 

TOREVIEJA

Alicante

 

2 Loznice - 1 Koupelna 

Plocha 58  m2 

Velkolepý byt v centru se všemi službami u dveří domu. Byt je kompletně zrekonstruovaný v luxusním stylu. Má ložnici s koupelnou a šatnou. Prodává se plně zařízený s vybavenou kuchyní.

Klimatizace Zahrnuje garáž v suterénu.

CENA: 129.900 €

Ref. 03  BYT​
 

LOMAS DE CABO ROIG

Orihuela Costa - Alicante

 

2 Loznice - 2 Koupelny  

Plocha 69  m2 + Terasy

Krásný byt v prvním patře v soukromém a uzavřeném obytném domě s parkováním a krásnou komunitou. Nachází se v privilegované oblasti ve vysoké poptávce. Užijte si terasu orientovanou na jih a solárium soukromé Musíte to vidět.

 

PRONAJATO