top of page

BYTY  z druhé ruky

Ref. 08 níspero
 

PARAÍSO

Alicante

 

1 Loznicei  - 1 Koupelna

Plocha 50 m2 + Terasa 11 m2

Útulný přízemní apartmán v soukromé rezidenční čtvrti, který se nachází kousek od pláže, ale v klidné oblasti. Má dobře velkou uzavřenou terasu. Může to být ideální nemovitost pro celoroční bydlení, hezkou dovolenou nebo dokonce potenciál k pronájmu. Nutno vidět.

Precio: 85..000 €

Ref. 02    BYT

LAS COINAS GOLF
Alicante

 

3 Loznice - 2  Koupelný

Plocha 115 m2 + Terasa 25 m2

Nádherný apartmán ve exkluzivní oblasti s oblíbeným golfovým hřištěm Las Colinas, je to ideální útočiště golfistů. Tato vlastnost byla vytvořena reklama rafinovaně s nejvyšší kvalitní materiál. K dispozici je dobře velká terasa 25 m2 s úžasným panoramatickým výhledem.
Komunita má nádherný plavecký bazén a tělocvičnu.
Jedná se o velmi žádané bydlení.

 

Cena: 495.000 €

Ref. colinas    PŘÍCEMÍ

LAS COINAS GOLF
Alicante

 

3 Loznice - 2  Koupelný

Plocha 116 m2 + Terasa 153 m2

Komunita Acacia se nachází v ideální poloze Las Colinas & Country Club, jižně od Alicante. Jeho obývací pokoj je decentně začleněn do prostoru kuchyně a velká terasa, kterou přináší skvělé světlo do domu. Komunita má společné prostory jako: komunitní bazén, sklad
pokoj a garáž. Akácie je obklopena přírodou a její poloha vám umožní vychutnat si výhled plochy tohoto velkého komplexu. v tomto bytě budete moci cítit klid a pohodu klid, který dýchá v Las Colinas Golf & Country Club.

 

Cena: 465.000 €

Ref. colinas    

LAS COINAS GOLF
Alicante

 

3 Loznice - 2  Koupelný

Plocha 191 m2 + Terasa 40m2

Dům o ploše 191 m2 má útulné rozvody, takže všechny instance jsou propojené. Integruje velkou terasu promítnutou směrem k ohrazení Las Colinas Golf & Country Club. Byt má 3 ložnice a 2 koupelny, z toho jedna v hlavní ložnici. Dále k domu náleží velká komora a parkovací stání. Poloha domu a přímý přístup z parkoviště činí tento byt jedním z nejsoukromějších a nejklidnějších v komunitě. Tam si užijete neuvěřitelné výhledy na středomořskou přírodu.

Cena: 350.000 €

bottom of page