top of page

nové BYTY 

Ref. kumquat APARTMÁN


LAS COLINAS GOLF

Murcia

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 75 m2 + terasy 28 m2 

Jeho design byl speciálně navržen tak, aby si vychutnal středomořský životní styl. Interiér bytů se otevírá do exteriéru, čímž se minimalizuje jakákoliv překážka vizuální, zaručující výhled na moře nebo středomořský les a poskytující větší funkčnosti domu. Velké kaskádové terasy, orientované na jih a koupané teplo středomořského světla, jsou velkými protagonisty komunity Kumquat.
Jeho společné prostory mají zahradu a velký společenský bazén.

CENA od:  295.000 €

Ref. porto marina  APARTMÁN


TORRE DE LA HORADADA

Alicante

3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 78 m2 + terasy 

Apartmány typu bungalov, v perfektní lokalitě a nabízí všechny potřebné služby, jako jsou restaurace, volný čas, supermarkety, obchody, zdraví a bezpečnost. Přízemí nabízí soukromou zahradu s krásným bazénem a horní patra nabízí nádherné solárium také s bazénem. Vaše včasná návštěva je doporučena.

CENA od:  345.000 €

Ref. royal park sea  APARTMÁN


GUARDAMAR

Alicante

3 Loznice - 2+ 1/2 Koupelny

Plocha 97 m2 + terasy  

Residencial Royal Park Sea se nachází 800 metrů od pláže v Guardamar del Segura. V blízkosti borových lesů a pláží, zvýraznění obchodní oblasti, se všemi potřebnými službami, které jsou vedle rezidenční čtvrti. Jsou to mezonetové domy, podlahy
V přízemí je soukromá garáž a v horních patrech je pěkné solárium, kde byste mohli mít soukromý bazén. Je volitelná, cena je 15 800 €

CENA od:  396.000 €

Ref. serena golf  APARTMÁN


LOS ALCÁZARES

Murcia

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 65 m2 + terasy 10 m2 

Tento nádherný apartmán se nachází v klidné a exkluzivní oblasti s krásnými zahradami a nádherným bazénem a má krásný výhled na golfové hřiště a zahrnuje garáž a komoru. Tento vybraný projekt nového domova plný kouzla vřele doporučujeme.
možný. To by mohl být perfektní nákup pro golfovou rodinu a za skvělou cenu. Dodává se v prosinci 2022 včetně nábytku a spotřebičů.

CENA od:  139.900 €

Ref. limonero ático  APARTMÁN


LAS COLINAS  GOLF

Orihuela Costa - Alicante

3 Loznice - 3,5 Koupelny

Plocha 173 m2 + terasy 55 m2 + solarium 135 m2

Vytvořili jsme kombinaci moderní a tradiční středomořské architektury. Naše nápady od začátku bylo dělat byty včetně popisu materiálu Mimo jiné podlahové vytápění vodou, vodovodní kohoutek, systém výměny vzduchu, odhlučnění stropy, lakované kuchyně, systémy chytré domácnosti a mnoho dalšího. Při braní privilegovaných umístění a výhledy v úvahu věříme, že Limonero Green Suites nabízí ideální podmínky pro splnění kritérií klientů s vytříbeným vkusem. Soukromý bazén na střešní terase.

CENA od:  1.349.000 €

Ref. limonero primero  APARTMÁN


LAS COLINAS  GOLF

Orihuela Costa - Alicante

3 Loznice - 3,5 Koupelny

Plocha 148 m2 + terasy 49 m2 

Kombinace moderní a tradiční středomořské architektury. Náš nápad z principem bylo vytvořit byty s popisem materiálu, který mimo jiné zahrnuje podlahové vytápění s vodou, quooker baterie, systém obnovy vzduchu, stropní ozvučnice, lakované kuchyně, systém chytré domácnosti a mnoho dalšího. S ohledem na umístění privilegované a výhledy, věříme, že tento byt nabízí ideální podmínky pro splnění kritérií zákazníků s vytříbeným vkusem.

CENA od:  629.000 €

Ref. limonero bajo  APARTMÁN


LAS COLINAS  GOLF

Orihuela Costa - Alicante

3 Loznice - 3,5 Koupelny

Plocha 172 m2 + terasy 231 m2 

Vytvořili jsme kombinaci moderní a tradiční středomořské architektury. Naše nápady od začátku bylo dělat byty včetně popisu materiálu Mimo jiné podlahové vytápění vodou, vodovodní kohoutek, systém výměny vzduchu, odhlučnění stropy, lakované kuchyně, systémy chytré domácnosti a mnoho dalšího. Při braní privilegovaných umístění a výhledy v úvahu věříme, že Limonero Green Suites nabízí ideální podmínky pro splnění kritérií klientů s vytříbeným vkusem. Soukromý bazén.

CENA od:  899.000 €

Ref. madroño  APARTMÁN


LAS COLINAS  GOLF

Orihuela Costa - Alicante

3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 194 m2 

Apartmány kombinují prostornost a exkluzivitu vily s komfortem bydlení v luxusním bytě. Prostor, teplé světlo, vynikající design a úžasný výhled. Vysoce kvalitní materiály (mramor, povrchová úprava skla, dřevo v master suite ...); Motorizované vnější žaluzie. Komunita má venkovní plážový efekt Infinit Pool; vnitřní bazén; tělocvična; garáž a skladování.

CENA od:  PRIPRAVUJE SE

Ref. paradis APARTMÁN


SAN MIGUEL DE SALINAS

Alicante

2  Loznice - 2 Koupelny

Plocha 67 m2 + Terrace  23 m2

Velmi světlý byt ve fantastickém komplexu s pěknou terasou a prostorem parkování. Nemovitost má mnoho detailů, které je třeba vidět být oceněn. Tato oblast má spoustu venkovského kouzla, ale nachází se jen tak 15 minut od pobřeží. Komunita má krásný bazén obklopený zahrada. Tato kvalitní rezidence stojí za zhlédnutí.

CENA od:  149.900 €

Ref. saoco APARTMÁN


SAN MIGUEL DE SALINAS

Alicante

2  Loznice - 2 Koupelny

Plocha 65 m2 + Veranda  11,49 m2 + Zahrada 38 m2

Nádherné apartmány, přízemí s krásnou zahradou nebo horní patro
byty těží z rozsáhlých střešních teras, ze kterých by se daly udělat krásné grilovací prostor, kde si užíváte to nejlepší ze slunce. Nejbližší golfové hřiště je jen kousek způsob jízdy. Tento skvělý vývoj má co nabídnout.

CENA od:  149.900 €

Ref. mirasal APARTMÁN


LOS BALCONES

Torrevieja

2 / 3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 91 m2 + Solarium  55,05 m2

Přízemní bungalov se 2 zahradami nebo v patře s vlastním soláriem. Tato luxusní rezidence se nachází 6 minut jízdy autem od pláží Torrevieja. Tato rezidence je výsledkem snahy obnovit tradiční středomořskou architekturu. Oblast komunity je plná původních druhů rostlin. V centru je velký bazén a prostor na opalování.

CENA od:  225.000 €

Ref. nalia APARTMÁN


LOS BALCONES

Torrevieja

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 76,32 m2 + gardens  25,35 m2 + 31,40 m2

Nalia Resort nabízí idylické upravené společné prostory se 3 bazény, vířivkami, fitness centrem, kurtem na paddle tenis, minigolfem, dětskou částí, nabíjecí stanicí pro elektrická vozidla... a mnohem více! Jeho prémiové zařízení a zelené plochy vám umožní užít si s rodinou a přáteli 320 dní slunečního svitu, které Costa Blanca nabízí. Gáraz v Cene.

CENA od:  229.900 €

Ref. innovabeach APARTMÁN


PUNTA MARINA

Torrevieja

2 / 3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 71,89 m2 + Solarium  63,46 m2

Okouzlující rezidence, která se nachází v blízkosti sportovního centra, nákupních zón, restaurací a jen 10 minut chůze od pláže Punta Prima. Komplex má pěkný velký bazén s krásnými zelenými plochami, hřištěm, vířivkou a posilovnou. toto je nemovitost
Opravdu velkolepé a rozhodně si to nenechte ujít.

CENA od:  270.000 €

Ref. nuad thai APARTMÁN


PILAR DE LA HORADADA

Alicante

2 / 3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 70,06 m2 + Terasy 10,80 m2 + solarium 58,21 m2

Má 28 bungalovů, založených na kombinaci vysoce kvalitní stavební metody a estetiky thajského designu. Relaxační kombinace přírodních materiálů a rozsáhlé dekorace. S praktičností mít vše služby pouhých 300 metrů od centra města Pilar de la Horadada a méně než 3 km od pláže, v srdci Costa Blanca.

CENA od:  212.900 €

Ref. posidonia APARTMÁN


TORREVIEJA

Alicante

2/3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 77,50 m2 + Terasy 

Skvělé apartmány v přední linii See, se spoustou zařízení v blízkosti, v blízkosti pláže, obchodů a restaurací. Rekreační oblasti jsou dobře organizované s krásnými zahradami a bazény. Jedná se o oblíbenou oblast jak pro trvalé bydlení, tak ideální místo pro dovolenou. Určitě jedna z nejlepších nových nemovitostí na pobřeží.

CENA od:  389.000 €

Ref. sea gardens  APARTMÁN


CAMPOAMOR
Orihuela Costa -  Alicante

2-3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 99,23 m2 

Residencial Sea Gardens se zrodily v souladu s přírodou a blízkostí moře. Moderní a moderní architektonický design, který nabízí exkluzivní domy s povrchovou úpravou nejvyšší kvality, spojující prostornost a nové technologie z hlediska efektivity a výstavby, stejně jako záviděníhodné společné prostory, které svým obyvatelům nabídnou tu nejlepší kvalitu života, jakou si dokážou představit. Krytý bazén, venkovní bazén. Tělocvična.

CENA od:  266.500 €

Ref. zenia star  APARTMÁN


LA ZENIA
Orihuela Costa -  Alicante

2-3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 87 m2 

V ideálním případě se všemi potřebnými službami v blízkosti. Velmi blízko od nákupního centra Zenia Boulevard a v pěší vzdálenosti od pláže La Zenia, Cala Capitan a Cala Cerrada. Apartmány mají velké a slunné terasy. Společný prostor má posilovnu a bazén. Tento okouzlující byt by byl výborným trvalým bydlením a nabízí také velký potenciál pronájmu.

CENA od:  259.000 €

Ref. arenabeach  APARTMÁN


PLAYA DE LOS LOCOS
Torrevieja -  Alicante

2-3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 74 m2 - terasy 14 m2

 

Moderní budova postavená na pláži, vedle promenády a poblíž všech služeb, které město Torrevieja nabízí. Užijte si dobře velké terasy s krásným výhledem na moře, které vám vyrazí dech. Je to skvělá příležitost vlastnit nádherný pozemek v blízkosti pláže.

CENA od:  268.900 €

Ref. pinada APARTMÁN


SANTIAGO DE LA RIBERA
Murcia

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 84 m2 - zaharada 67 m2

 

Nádherné bungalovy, umístěné vedle borového lesa. Apartmány v přízemí mají krásné zahrady a v patře je velká střešní terasa, ze které lze vytvořit krásný gril. Tento vzácný dům nabízí soukromí, pohodlí a úžasný standard bydlení.

CENA od:  232.000 €

Ref. roqueta APARTMÁN


GUARDAMAR del SEGURA
Alicante

3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 102 m2 - terasy 9,60 m2

 

Located less than 500 meters from the beach, in the heart of Guardamar del Segura. The apartments enjoy large terraces and a private solarium and storage room. This municipality stands out as one of the coastal cities with more meters of beach on the Costa Blanca. An idyllic place to spend the best holidays or live all year round. Optional garage.

CENA od:  265.950 €

Ref. azure  APARTMÁN


LO ROMERO GOLF
Pilar de la Horadada -  Alicante

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 72 m2 - terasy 22 m2

 

Opravdu nádherný byt se nachází v nádherné urbanizaci v blízkosti golfového hřiště. Komunita má krásný bazén obklopený zahradami. Soukromé parkovací místo je v ceně. Tento vybraný projekt nového bytu vřele doporučujeme, perfektní pro ty, kteří chtějí co nejlépe využít život na Costa Blanca.

CENA od:  239.900 €

Ref. mediterranean gardens APARTMÁN


TORREVIEJA

Alicante

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 92 m2 

Ideální bydlení s láskyplně navrženými krásnými zahradami, velmi centrálně umístěný se spoustou zařízení v okolí. Apartmány v přízemí mají vlastní zahradu a v patře střešní terasu. Dělají to velké bazény a dostatek ploch na opalování je to ideální prázdninová základna a ideální pro příjem.

CENA od:  285.000 €

Ref. zante  APARTMÁN


ALGORFA

Alicante

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 69 m2 

 

Nádherné byty, v přízemí je soukromá zahrada 39 m2 a ve vyšších patrech velké solárium 71,80 m2. Jsou umístěny vedle golfového hřiště, v prestižní urbanizaci luxusních domů. Okouzlující společný bazén s houpací sítí plocha a zahrada. Tato nemovitost bude dobrou volbou pro golfovou rodinu.

CENA od:  212.000 €

Ref. lo pepin  APARTMÁN


ALGORFA

Alicante

2/3 Loznice - 1/2 Koupelny

Plocha 67 m2 + terasy 20,50 m2

 

Nádherný byt těží z aple terasy užívající si to nejlepší ze slunce.
S několika golfovými hřišti v okolí. Komunita se těší z krásného bazénu a zelené plochy. Součástí nemovitosti bylo parkovací stání. Nejžádanější vlastnost, ideální k pronájmu, rekreačnímu domu nebo trvalému bydlení. Tato nemovitost stojí za pozornost.

CENA od:  169.900 €

Ref. limonero  APARTMÁN


LAS COLINAS  GOLF

Orihuela Costa - Alicante

3 Loznice - 3 Koupelny

Plocha  od 133 m2 + terasy od 56 m2

 

Tyto báječné a moderní apartmány se nacházejí v jedné z nejkonsolidovanějších a nejprestižnějších urbanizací na pobřeží vedle prestižního golfového hřiště Las Colinas. Tato nemovitost je prostorná a pohodlná. Terasy směřují k na jih s krásným panoramatickým výhledem. Společný bazén.
Zahrnuje 

CENA od:  608.000 €

Ref. valentino golf  APARTMÁN


VILLAMARTÍN

Orihuela Costa - Alicante

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 72,95 m2 + terasy 11,9 m2 

Na klidném místě v exkluzivní oblasti velmi blízko golfového hřiště s krásnými zahradami a nádherným plaveckým bazénem. V bytě je hezké a dobře uspořádané ubytování a je ideální pro dovolenou nebo oživení permanentky. K dispozici je velká terasa na jih. Garáž je v ceně. Přízemní apartmány mají vlastní zahradu. Třetí patro má solárium.

CENA od:  204.000 €

Ref. flamenca sun  APARTMÁN


ORIHUELA COSTA

Alicante

2/3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha od 73 m2 + terasy 16,88 m2

Nachází se v dobře zavedené urbanizaci, pár minut od krásných pláží. Supermarket, restaurace, radnice, týdenní pouliční trh jsou jen kousek pěšky.
S velkou slunnou terasou s výhledem na krásný komunitní bazén. Tato nemovitost je světlá a byla by ideálním rodinným domem pro středomořský způsob života.

CENA od:  329.800 €

Ref. higuericas  APARTMÁN


TORRE DE LA HORADADA

Alicante

3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha od 96 m2 + zaharada 182 m2

Tento krásný a elegantní apartmán v docházkové vzdálenosti od pláže jistě potěší celou rodinu. K dispozici je úžasný bazén s a
Nádherná venkovní plocha, pobavit a zapůsobit. Tento vybraný projekt nového bytu důrazně doporučujeme.

CENA od:  369.900 €

Ref. sunplace  APARTMÁN


PILAR DE LA HORADADA

Alicante

3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 87 m2 + terasy 13 m2 + solarium 77 m2

Skvělé apartmány se nacházejí v krásném rezidenčním komplexu s bazénem a zelení oblasti v hezkém městě El Pilar de la Horadada. V přízemí je soukromá zahrada a v horních patrech prostorná soukromá zahrada střešní terasa 77 m2. Tyto vlastnosti mají krásné vysoce kvalitní materiály. Zahrnuje také parkování a skladování.

CENA od:  240.900 €

Ref. laguna beach  APARTMÁN


TORREVIEJA

Alicante

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 74 m2 + terassa

 

V ideálním případě se nachází. Tyto světlé apartmány jsou vkusně prezentovány. S dobrými prostornými předními a zadními terasami je to pohodlná nemovitost, s velkým komunitním bazénem, ​​obklopen krásnými zahradami. Může to být velmi atraktivní prázdninový dům nebo perfektní trvalé bydliště.

CENA od:  239.900 €

Ref. molinos  APARTMÁN


CAMOAMOR GOLF

Orihuela Costa - Alicante

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 92 m2 + terasy 21 m2

 

Pro nejnáročnější zákazníky je tento apartmán ve druhém patře velmi prostorný a světlý, který se nachází v privilegované urbanizaci s prestižním golfovým hřištěm Campoamor u vašeho prahu. Užijte si velkou terasu s nádherným výhledem na golf. Má také společný bazén a krásné zahrady.

CENA od:  197.700 €

Ref. salinas  APARTMÁN


SAN MIGUEL DE SALINAS

Alicante

2 / 3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha od 71 m2 +  terasy + zahrada

 

Spojena architektura s identitou. Na základě hledání kvality života. Nejkvalitnější materiály pro nejnáročnější zákazníky. Útulné bungalovy v přízemí se soukromou zahradou a vzrostlými rostlinami ,se soláriem. Nadherna společna zeleň s bazénem.

CENA od:  135.000 €

Ref. torre  APARTMÁN


LOS MONTESINOS

Alicante

 

1-2 Loznice - 1 Koupelna

Plocha 58 m2 

 

Moderní a elegantní budova se nachází v půvabné vesnici Los Montesinos,pár kilometrů od města Torrevieja. Současný design a postavený s modernímy materiály,, tento byt může být vaše perfektní rekreační útočiště za velmi zajímavou cenu. Vaše včasná návštěva se doporučuje.

CENA od:  71.200 €

 

 

Ref. hinojo  APARTMÁN


LAS COLINAS

Orihuela Costa - Alicante

2 / 3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha od 70 m2 + terasy 20 m2

 

Prostorné apartmány, které jsou koncipovány pro prožívání života v zahraničí a dokonalou kombinací designu a funkčnosti. Interiér byl pečlivě studován,aby optimálně kombinoval materiály, barvy a textury se světlem jako protagonistou. Dokonale integrují interiér s exteriérem prostřednictvím kontinuity prostorných obytných místností na velkých terasách. Jeho design zajišťuje harmonii a pohodu.

 

CENA od:  246.000 €

Ref. green hills  BYT


VILLAMARTÍN

Orihuela Costa - Alicante

 

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 65 m2

 

 

Apartmány a domy, které se nachází vedle prestižního

golfového hřiště, postaveno z vysoce kvalitních materiálů,

pro náročné zákazníky. Spa, krytý a otevrený bazén

a posilovna. Nabízí veškeré vybavení

pro celoroční pobyt nebo luxusní dovolenou pro

milovníky golfu.

 

 

 

CENA od:  249.000 €

Ref. soleil APARTMÁN


VILLAMARTÍN

Rojales - Alicante

 

3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 95 m2 + terasa 17 m2 +  solarium 42 m2

 

Velice pěkný luxusní rezidenční objekt, určený k pohodlnemu pobytu nejen na dovolenou. Tyto byty  mají velké spolecne

zahrady a velký společný bazén. Exkluzivní a jedinečna nemovitost ve výjimečném prostředí.
ZAHRNUJE GARÁŽ A STORAGE ROOM.

 

CENA od:  275.000 €

Ref. lamar  APARTMÁN


PILAR DE LA HORADADA

Alicante

 

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 80,95 m2 + terasa 20,44 m2 

 

Velmi pěkný byt na velmi výhodném místě. Součástí je také sklad a garáž. Rezidence má komunitní tělocvičnu, krásný, velký bazén a atraktivní zahrady s vynikajícím hřištěm pro mladší obyvatele. Tento byt by byl ideální jako trvalé bydlení nebo rekreační dům.

 

CENA od:  229.900 €

Ref. capri APARTMÁN


LOS MONTESINOS

Alicante

 

3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 85,30 m2+  terasa 10,65 m2 + solarium 71,16 m2

 

Působivý bungalov se nachází v krásné oblasti vedle golfového hřiště navrženého Manuel Piñero, obklopené luxusními vilamy a bungalovy.Sportovni aktivity v urbanizaci, jsou pádel a anglické kuzelky. V areálu jsou také restaurace a obchody. Ideální místo pro perfektní dovolenou nebo trvalé bydliště.

CENA od:  194.900 €

Ref. balcones  APARTMÁN


LOS BALCONES

Torrevieja - Alicante

 

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 63 m2  + zahrada 20 m2 +  terasa 26 m2

 

Nádherný rezidenční moderní design se nachází v

oblasti s vysokou poptávkou v blízkosti centra města

Torrevieja. Komunita má velký bazén a zelenou plochu,

na  perfektní dovolenou nebo bydliště

po celý rok. Mají vlastní terasu a zahradu.

 

 

CENA od:  190.500 €

 

 

Ref. lagos  BYT


SAN MIGUEL DE SALINAS

Alicante

 

2/3 Loznice -2 Koupelny

Plocha od 69 m2 + terasa 15 m2 + zaharada 109 m2

 

Generuje se okouzlující architektura. Také na základě kvality života. Špičkové materiály pro nejnáročnější kupce. Útulné apartmány v přízemí s vlastní zahradou a v horním patře se střešní terasou. Nádherná společná zeleň s bazénem.

 

CENA  od: 189.000 €

bottom of page