top of page

nové BYTY 

Ref. innova sun APARTMÁN


VILLAMARTÍN

Alicante

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 75 m2 + zahrada  109 m2

Skvělé a pohodlné apartmány se nacházejí v exkluzivní a velmi žádané oblasti, v blízkosti golfového hřiště. Toto je vynikající příklad nové nemovitosti s nejnovějšími in konstrukce a kvalita, díky čemuž je to dům se stylem a okouzlující prezentací. Apartmány v přízemí mají vlastní zahradu a apartmány v přízemí V horních patrech je solárium. K dispozici je krásný společný bazén s jacuzzi.
K dispozici je také soukromé parkoviště.

CENA od:  250.000 €

Ref. portomarina APARTMÁN


TORRE DE LA HORADADA

Alicante

3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 84 m2 + terasy  84 m2

Velmi atraktivní a pohodlný dům, který se nachází v příjemné urbanizaci, pláž je nachází v docházkové vzdálenosti. Apartmány v přízemí mají zahradu s vlastním bazénem. V prvním patře je soukromé solárium s bazénem.
Ideální domov pro středomořský životní styl.

CENA od:  358.000 €

Ref. marvic III APARTMÁN


TORRE DE LA HORADADA

Alicante

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 85 m2 + terasy  

Velmi atraktivní a pohodlný byt se nachází v příjemné urbanizaci, v Pilar de la Horadada, se všemi potřebnými službami v okolí. Domy v přízemí Užijte si soukromou zahradu a horní patra mají velkou střešní terasu. K dispozici je také komunitní bazén a parkoviště.
Toto je oblast, která rychle narůstá v popularitě, takže se doporučuje včasné zhlédnutí.

CENA od:  193.900 €

Ref. vista azul XXXIII APARTMÁN


TORRE DE LA HORADADA

Alicante

3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 97 m2 + terasy 6,5 m2 

Nádherná budova se nachází pouhých 50 metrů od nádherné pláže La Torre z Díry. Je distribuován v 5 apartmánech v přízemí, 5 apartmánech v prvním patře 3 exkluzivní penthousy s privátním soláriem. Součástí je i místo parkování v suterénu. Doporučeno zejména pro rodiny milovníci pláže.

CENA od:  269.900 €

Ref. verna APARTMÁN


LAS COLINAS GOLF

Alicante

3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 122 m2 + terasy 31,63 m2 

Krásný a elegantní byt, který se nachází v jedné z nejprestižnějších golfových rezidenčních oblastí. Vývoj má atraktivní komunitní fond.
Tato krásná nemovitost nabízí soukromí, pohodlí a úžasný standard bydlení. Kvalitní konstrukce z něj dělá dobrou koupi. Velmi žádaný dům v prvotřídní oblasti.

CENA od:  475.000 €

Ref. kumquat APARTMÁN


LAS COLINAS GOLF

Alicante

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 102 m2 + terasy 24 m2 

Jeho design byl speciálně navržen tak, aby si vychutnal středomořský životní styl. Interiér bytů se otevírá do exteriéru, čímž se minimalizuje jakákoliv překážka vizuální, zaručující výhled na moře nebo středomořský les a poskytující větší funkčnosti domu. Velké kaskádové terasy, orientované na jih a koupané teplo středomořského světla, jsou velkými protagonisty komunity Kumquat.
Jeho společné prostory mají zahradu a velký společenský bazén.

CENA od:  435.000 €

Ref. limonero23 APARTMÁN


LAS COLINAS GOLF

Alicante

3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 118 m2 + terasy 44 m2 

Exkluzivní apartmány v první linii golfového hřiště jsou plně vybaveny
s kvalitními spotřebiči, klimatizací se vzduchovou zónou, systémem domácí automatizace a soukromé parkoviště. Nemovitosti mají velké slunné soukromé terasy s velkolepé výhledy. Apartmány mají moderní otevřenou kuchyni, obývací pokoj, hlavní obývací pokoj s prosklenými okny od podlahy až ke stropu, které prosvětlují byty.
Koupelny mají podlahové vytápění a jsou dokončeny z nejkvalitnějších materiálů.

CENA od:  459.000 €

Ref. benoa thai APARTMÁN


PILAR DE LA HORADADA

Alicante

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 71,56 m2 + terasy 32,22 m2 + 15,51 m2

Toto rezidenční bydlení je exkluzivní rezidence 24 bungalovů, navržených a navržených tak, aby žili s maximálním komfortem v privilegované lokalitě obklopené všemi druhy služeb a jen 3 kmz moře. Tyto domy jsou novostavby a skládají se ze 2 nebo 3 ložnic, postavené v prvním patře.přízemí a první patro s vlastním soláriem. Rezidence má vynikající společné prostory Vybaveno bazénem a dalším k bezplatnému použití. Bytový dům navíc tvoří ucelený blok, má tedy optimální orientaci, která zaručuje světlo a prostor v každém z jeho domů.

CENA od:  224.900 €

Ref.valonia APARTMÁN


TORREVIEJA

Alicante

2-3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 70 m2 + terasy 17m2

Nádherná nemovitost, která se nachází pár metrů od pláže. Má velký
rekreační oblasti pro uživatele. Bazény, jacuzzi, dětské hry, kurt na paddle tenis.
V přízemí je zahrada a v penthousech je solárium.
Avantgarda, výjimečné kvality, pečlivé detaily a exkluzivní prostředí.

CENA od:  425.000 €

Ref.  marina garden  APARTMÁN


TORRE DE LA HORADADA

Alicante

2-3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 740m2 + terassa

Jedná se o exkluzivní a jedinečnou rezidenční čtvrť s 30 velkolepými bungalovy, navrženými a promyšlenými užít si s přáteli v privilegovaném prostředí. Domy v přízemí se budou líbit
Přímý přístup k bazénu přímo před jeho terasami. Zatímco domy z v nejvyšším patře si budou moci užít bazén a budou také privilegováni jeho velkolepostí solarium s nepřekonatelným výhledem. Residential má vynikající společný prostor s velký podélný bazén, stejně jako velká zelená plocha. To vše s nepřekonatelnou Orientace na jih.

CENA od:  239.900 €

Ref. royal park sea  APARTMÁN


GUARDAMAR

Alicante

3 Loznice - 2+ 1/2 Koupelny

Plocha 97 m2 + terasy  

Residencial Royal Park Sea se nachází 800 metrů od pláže v Guardamar del Segura. V blízkosti borových lesů a pláží, zvýraznění obchodní oblasti, se všemi potřebnými službami, které jsou vedle rezidenční čtvrti. Jsou to mezonetové domy, podlahy
V přízemí je soukromá garáž a v horních patrech je pěkné solárium, kde byste mohli mít soukromý bazén. Je volitelná, cena je 15 800 €

CENA od:  396.000 €

Ref. limonero ático  APARTMÁN


LAS COLINAS  GOLF

Orihuela Costa - Alicante

3 Loznice - 3,5 Koupelny

Plocha 173 m2 + terasy 55 m2 + solarium 135 m2

Vytvořili jsme kombinaci moderní a tradiční středomořské architektury. Naše nápady od začátku bylo dělat byty včetně popisu materiálu Mimo jiné podlahové vytápění vodou, vodovodní kohoutek, systém výměny vzduchu, odhlučnění stropy, lakované kuchyně, systémy chytré domácnosti a mnoho dalšího. Při braní privilegovaných umístění a výhledy v úvahu věříme, že Limonero Green Suites nabízí ideální podmínky pro splnění kritérií klientů s vytříbeným vkusem. Soukromý bazén na střešní terase.

CENA od:  1.349.000 €

Ref. limonero primero  APARTMÁN


LAS COLINAS  GOLF

Orihuela Costa - Alicante

3 Loznice - 3,5 Koupelny

Plocha 172 m2 + terasy 61 m2 

Kombinace moderní a tradiční středomořské architektury. Náš nápad z principem bylo vytvořit byty s popisem materiálu, který mimo jiné zahrnuje podlahové vytápění s vodou, quooker baterie, systém obnovy vzduchu, stropní ozvučnice, lakované kuchyně, systém chytré domácnosti a mnoho dalšího. S ohledem na umístění privilegované a výhledy, věříme, že tento byt nabízí ideální podmínky pro splnění kritérií zákazníků s vytříbeným vkusem.

CENA od:  849.000 €

Ref. limonero bajo  APARTMÁN


LAS COLINAS  GOLF

Orihuela Costa - Alicante

3 Loznice - 3,5 Koupelny

Plocha 172 m2 + terasy 231 m2 

Vytvořili jsme kombinaci moderní a tradiční středomořské architektury. Naše nápady od začátku bylo dělat byty včetně popisu materiálu Mimo jiné podlahové vytápění vodou, vodovodní kohoutek, systém výměny vzduchu, odhlučnění stropy, lakované kuchyně, systémy chytré domácnosti a mnoho dalšího. Při braní privilegovaných umístění a výhledy v úvahu věříme, že Limonero Green Suites nabízí ideální podmínky pro splnění kritérií klientů s vytříbeným vkusem. Soukromý bazén.

CENA od:  899.000 €

Ref. madroño II APARTMÁN


LAS COLINAS  GOLF

Orihuela Costa - Alicante

3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 137 m2 + Terasy 87 m2 + Zahrada

Apartmány kombinují prostornost a exkluzivitu vily s komfortem bydlení v luxusním bytě. Prostor, teplé světlo, vynikající design a úžasný výhled. Vysoce kvalitní materiály (mramor, povrchová úprava skla, dřevo v master suite ...); Motorizované vnější žaluzie. Komunita má venkovní plážový efekt Infinit Pool; vnitřní bazén; tělocvična; garáž a skladování.

CENA od:  645.000 €

Ref. paradis APARTMÁN


SAN MIGUEL DE SALINAS

Alicante

3  Loznice - 2 Koupelny

Plocha 81 m2 + Terrace  129 m2

Velmi světlý byt ve fantastickém komplexu s pěknou terasou a prostorem parkování. Nemovitost má mnoho detailů, které je třeba vidět být oceněn. Tato oblast má spoustu venkovského kouzla, ale nachází se jen tak 15 minut od pobřeží. Komunita má krásný bazén obklopený zahrada. Tato kvalitní rezidence stojí za zhlédnutí.

CENA od:  273.900 €

Ref. saoco APARTMÁN


SAN MIGUEL DE SALINAS

Alicante

2  Loznice - 2 Koupelny

Plocha 65 m2 + Veranda  11,43 m2 + Zahrada 34 m2

Nádherné apartmány, přízemí s krásnou zahradou nebo horní patro
byty těží z rozsáhlých střešních teras, ze kterých by se daly udělat krásné grilovací prostor, kde si užíváte to nejlepší ze slunce. Nejbližší golfové hřiště je jen kousek způsob jízdy. Tento skvělý vývoj má co nabídnout.

CENA od:  179.900 €

Ref. mirasal APARTMÁN


LOS BALCONES

Torrevieja

2 / 3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 91 m2 + Solarium  55,05 m2

Přízemní bungalov se 2 zahradami nebo v patře s vlastním soláriem. Tato luxusní rezidence se nachází 6 minut jízdy autem od pláží Torrevieja. Tato rezidence je výsledkem snahy obnovit tradiční středomořskou architekturu. Oblast komunity je plná původních druhů rostlin. V centru je velký bazén a prostor na opalování.

CENA od:  225.000 €

Ref. nalia APARTMÁN


LOS BALCONES

Torrevieja

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 76,32 m2 + gardens  25,35 m2 + 31,40 m2

Nalia Resort nabízí idylické upravené společné prostory se 3 bazény, vířivkami, fitness centrem, kurtem na paddle tenis, minigolfem, dětskou částí, nabíjecí stanicí pro elektrická vozidla... a mnohem více! Jeho prémiové zařízení a zelené plochy vám umožní užít si s rodinou a přáteli 320 dní slunečního svitu, které Costa Blanca nabízí. Gáraz v Cene.

CENA od:  239.900 €

Ref. innovabeach APARTMÁN


PUNTA MARINA

Torrevieja

2 / 3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 71,89 m2 + Solarium  63,46 m2

Okouzlující rezidence, která se nachází v blízkosti sportovního centra, nákupních zón, restaurací a jen 10 minut chůze od pláže Punta Prima. Komplex má pěkný velký bazén s krásnými zelenými plochami, hřištěm, vířivkou a posilovnou. toto je nemovitost
Opravdu velkolepé a rozhodně si to nenechte ujít.

CENA od:  270.000 €

Ref. sea gardens  APARTMÁN


CAMPOAMOR
Orihuela Costa -  Alicante

2-3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 99,23 m2 

Residencial Sea Gardens se zrodily v souladu s přírodou a blízkostí moře. Moderní a moderní architektonický design, který nabízí exkluzivní domy s povrchovou úpravou nejvyšší kvality, spojující prostornost a nové technologie z hlediska efektivity a výstavby, stejně jako záviděníhodné společné prostory, které svým obyvatelům nabídnou tu nejlepší kvalitu života, jakou si dokážou představit. Krytý bazén, venkovní bazén. Tělocvična.

CENA od:  266.500 €

Ref. zenia star  APARTMÁN


LA ZENIA
Orihuela Costa -  Alicante

2-3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 87 m2 

V ideálním případě se všemi potřebnými službami v blízkosti. Velmi blízko od nákupního centra Zenia Boulevard a v pěší vzdálenosti od pláže La Zenia, Cala Capitan a Cala Cerrada. Apartmány mají velké a slunné terasy. Společný prostor má posilovnu a bazén. Tento okouzlující byt by byl výborným trvalým bydlením a nabízí také velký potenciál pronájmu.

CENA od:  259.000 €

Ref. arenabeach  APARTMÁN


PLAYA DE LOS LOCOS
Torrevieja -  Alicante

2-3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 74 m2 - terasy 14 m2

 

Moderní budova postavená na pláži, vedle promenády a poblíž všech služeb, které město Torrevieja nabízí. Užijte si dobře velké terasy s krásným výhledem na moře, které vám vyrazí dech. Je to skvělá příležitost vlastnit nádherný pozemek v blízkosti pláže.

CENA od:  268.900 €

Ref. pinada APARTMÁN


SANTIAGO DE LA RIBERA
Murcia

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 84 m2 - zaharada 67 m2

 

Nádherné bungalovy, umístěné vedle borového lesa. Apartmány v přízemí mají krásné zahrady a v patře je velká střešní terasa, ze které lze vytvořit krásný gril. Tento vzácný dům nabízí soukromí, pohodlí a úžasný standard bydlení.

CENA od:  232.000 €

Ref. roqueta APARTMÁN


GUARDAMAR del SEGURA
Alicante

3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 102 m2 - terasy 9,60 m2

 

Located less than 500 meters from the beach, in the heart of Guardamar del Segura. The apartments enjoy large terraces and a private solarium and storage room. This municipality stands out as one of the coastal cities with more meters of beach on the Costa Blanca. An idyllic place to spend the best holidays or live all year round. Optional garage.

CENA od:  265.950 €

Ref. azure  APARTMÁN


LO ROMERO GOLF
Pilar de la Horadada -  Alicante

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 82 m2 - terasy 19 m2

 

Opravdu nádherný byt se nachází v nádherné urbanizaci v blízkosti golfového hřiště. Komunita má krásný bazén obklopený zahradami. Soukromé parkovací místo je v ceně. Tento vybraný projekt nového bytu vřele doporučujeme, perfektní pro ty, kteří chtějí co nejlépe využít život na Costa Blanca.

CENA od:  249.900 €

Ref. mediterranean gardens APARTMÁN


TORREVIEJA

Alicante

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 92 m2 

Ideální bydlení s láskyplně navrženými krásnými zahradami, velmi centrálně umístěný se spoustou zařízení v okolí. Apartmány v přízemí mají vlastní zahradu a v patře střešní terasu. Dělají to velké bazény a dostatek ploch na opalování je to ideální prázdninová základna a ideální pro příjem.

CENA od:  299.000 €

Ref. zante  APARTMÁN


ALGORFA

Alicante

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 72 m2 + Terasa 40,35 m2

 

Umístil v La Finca Resort. Model v přízemí má soukromou zahradu a
Penthousy mají velké solárium, oba s přístupem z obývacího pokoje. Váš velkolepý kuchyně s moderním stylem a špičkovými materiály je navržena tak, aby pokryla vše vaše potřeby z hlediska designu a funkčnosti. Bezesporu perfektní volba pro ty, kteří hledají klidný a exkluzivní životní styl.

CENA od:  275.000 €

Ref. limonero  APARTMÁN


LAS COLINAS  GOLF

Orihuela Costa - Alicante

3 Loznice - 3 Koupelny

Plocha  od 133 m2 + terasy od 56 m2

 

Tyto báječné a moderní apartmány se nacházejí v jedné z nejkonsolidovanějších a nejprestižnějších urbanizací na pobřeží vedle prestižního golfového hřiště Las Colinas. Tato nemovitost je prostorná a pohodlná. Terasy směřují k na jih s krásným panoramatickým výhledem. Společný bazén.
Zahrnuje 

CENA od:  608.000 €

Ref. valentino golf  APARTMÁN


VILLAMARTÍN

Orihuela Costa - Alicante

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 72,95 m2 + terasy 11,9 m2 

Na klidném místě v exkluzivní oblasti velmi blízko golfového hřiště s krásnými zahradami a nádherným plaveckým bazénem. V bytě je hezké a dobře uspořádané ubytování a je ideální pro dovolenou nebo oživení permanentky. K dispozici je velká terasa na jih. Garáž je v ceně. Přízemní apartmány mají vlastní zahradu. Třetí patro má solárium.

CENA od:  212.000 €

Ref. flamenca sun  APARTMÁN


ORIHUELA COSTA

Alicante

2/3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha od 73 m2 + terasy 16,88 m2

Nachází se v dobře zavedené urbanizaci, pár minut od krásných pláží. Supermarket, restaurace, radnice, týdenní pouliční trh jsou jen kousek pěšky.
S velkou slunnou terasou s výhledem na krásný komunitní bazén. Tato nemovitost je světlá a byla by ideálním rodinným domem pro středomořský způsob života.

CENA od:  329.800 €

Ref. sunplace  APARTMÁN


PILAR DE LA HORADADA

Alicante

3 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 87 m2 + terasy 13 m2 + solarium 77 m2

Skvělé apartmány se nacházejí v krásném rezidenčním komplexu s bazénem a zelení oblasti v hezkém městě El Pilar de la Horadada. V přízemí je soukromá zahrada a v horních patrech prostorná soukromá zahrada střešní terasa 77 m2. Tyto vlastnosti mají krásné vysoce kvalitní materiály. Zahrnuje také parkování a skladování.

CENA od:  240.900 €

Ref. lamar  APARTMÁN


PILAR DE LA HORADADA

Alicante

 

2 Loznice - 2 Koupelny

Plocha 80,95 m2 + terasa 20,44 m2 

 

Velmi pěkný byt na velmi výhodném místě. Součástí je také sklad a garáž. Rezidence má komunitní tělocvičnu, krásný, velký bazén a atraktivní zahrady s vynikajícím hřištěm pro mladší obyvatele. Tento byt by byl ideální jako trvalé bydlení nebo rekreační dům.

 

CENA od:  229.900 €

bottom of page